KNX české návody

YouTube, Schneider Electric

České videonávody na zprovoznění systémové KNX instalace pomocí nástroje ETS. Od založení účtu myKNX a stažení software, po praktické příklady na ovládání různého typu osvětlení (vč. DALI), žaluzií, vytápění, atd… Dále zde řeším scény, centrální funkce a samozřejmě také grafickou vizualizaci. Odkaz na YouTube kanál zde.


Konzultace

Rodinný dům Nová Ves

Řešeny možnosti řízení systémem KNX v novostavbě rodinného domu. Výzvou byla integrace všech technologií v domě tak, aby byl zajištěn energeticky efektivní provoz a bylo zachováno jednoduché uživatelské rozhraní. Výstupem byla také specifikace KNX materiálu jako podklad pro další jednání.


Školení

ENVIspot, a.s.

Převážně praktické školení „ušité“ na míru zákazníkovi. První část byla zaměřena na efektivní využití software ETS (Tipy&Triky z praxe), druhá na integraci otevřených protokolů ModBus RTU/TCP a KNX (vč. praktické ukázky s reálnými přístroji).


Školení

ZABSYS, s.r.o.

Čistě praktické školení. Individuální přítup dle potřeb zákazníka. Zaměřené na práci s nejnovější ETS6. Vše odzkoušeno s reálnými přístroji KNX.


KNX kombinovaný (spínací/žaluziový) aktor

Schneider Electric

Field-test nových KNX přístrojů v konceptu Master-Extension zahrnoval design přístrojů, způsob montáže a zapojení, test funkce, konfiguraci v ETS a přidružený nástroj pro upgrade firmware. Testováno s reálnými zátěžemi, vč. el. žaluziového pohonu.


KNX stmívací aktor

Schneider Electric

Field-test nových KNX přístrojů v konceptu Master-Extension, jehož rozsah byl obdobný, jako u KNX kombinovaných aktorů. Navíc testováno chování s různým typem světelné zátěže od různých výrobců (Philips, Osram, …).


KNX PushButton PRO-T

Schneider Electric

Field-test inovovaných KNX tlačítkových ovladačů. Vedle nové funkce „touchless ovládání“ test zahrnoval především kvalitu měření integrovaným teplotním čidlem, porovnání výsledků s dalšími, běžně dostupnými KNX přístroji a jeho následnou kalibraci.